• 5 Km Mesafeli 10 ayrı motor/pompa uzaktan kontrol ve izleme sistemi (Çalışma teyitli ve termik attı kontrollü)


Cihaz özellikleri:

Bu sistem 5 km mesafeden 10 adet pompa/motoru uzaktan kablosuz olarak aç/kapa yapılmasını ve motorlarda olabilecek arızaları izlemek için tasarlanmıştır. 

Sistem bir merkezi kontrol ünitesi, 5 adet alıcı ünitede oluşmaktadır. Her alıcı ünite üzerinde bulunan 2 adet 220V 5A AC kuru  kontak çıkışlı röle ile 2 ayrı pompa/motor kontrol edilebilir.  Her alıcı ünitede 2 adet opto-kuplörlü termik attı kontrol girişleri bulunmaktadır. 

Sistemin Çalışması:

        Merkezi ünitede çalıştırılmak istenen pompa anahtarı 1 konumuna alınır. İlgili pompa şifreli rf sinyal ile çalıştırılır. Motor çalıştığında alıcı çalıştığına dair merkezi üniteye teyit sinyali gönderir. Merkezi ünitede ilgili pompaya ait yeşil led yanarak motorun çalıştığını onaylar. 

        Motorların herhangi birinde termik atarsa bu bilgi alıcı ünite tarafından merkezi üniteye kablosuz şekilde aktarılır. Merkezi ünitede ilgili motorun kırmızı ledi yanar böylece motorun arızaya geçtiğini anlaşılır.


Sistemin Çalışma Videosu:

Youtube'da izleme için:

https://youtu.be/sCkF5_YkGK0


5 Km Mesafeli 10 ayrı motor/pompa uzaktan kontrol ve izleme sistemi (Çalışma teyitli ve termik attı kontrollü)

  • Ürün Kodu: 0005
  • Stok Durumu: 1

Etiketler: Kablosuz I/O aktarıcı, kablosuz veri aktarıcı, 16 adet giriş sinyailini kablosuz aktarma, RF giriş/çıkış aktarıcı, rf kontrol.